Magnum Wines

Magnum Wines logo

Společnost Magnum Wines je dalším přírůstkem a pokračováním aktivit společnosti MAGNUM Gastronomy, která v roce 2008 v Brně otevřela restauraci Borgo Agnese, po 3 letech úspěšného fungování otevřela útulný Borgo Shop s kuchyňským studiem pro školy vaření a nyní po dalších 3 letech přichází s dalším projektem, který nese jméno MAGNUM Wines a je zaměřen na dovoz, prodej a distribuci kvalitních vín z Itálie, Německa, Rakouska a samozřejmě Moravy.

Hlavním cílem je zásobování restaurací a vinoték, stejně tak jako privátních klientů, firem a všech, kteří mají rádi kvalitní vína.

Samozřejmostí a nedílnou součástí služeb společnosti jsou pak také řízené degustace vín, odborné poradenství ohledně nákupu a skladování vín, zakládání soukromých vinoték, firemní a společenské akce.

Prostě vše, co se točí okolo vína…

Weingut Jakob Schneider 

Weingut Jakob Schneider je rodinné vinařství s 18,5 ha vinic a roční produkcí cca 120 tis. lahví ležící v malebném městečku Niederhausen západně od Frankfurtu.

Weingut Tesch

Revoluce a inovativní přístupy jsou charakteristické pro vinařství Tesch a jeho majitele a enologa, pana Dr. Martina Tesche. Jedná se o vinařství s dlouhou historií a tradicí výroby vín v Nahe.

Ověření věku

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.

Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat alkoholické nápoje.