Procházka vínem... s VINETY ART

Asi každý si položí otázku: Proč zrovna VINETY ART?

Tato firma vznikla jako dlouhodobý nápad, který ležel v hlavách zakladatelů, a jakýsi sen. Jako sen, který byl spíše zábavou než prací. Něco, co každý člověk má rád a říká si, že by bylo fajn se tím zabývat třeba někdy více. V tomto případě byla spouštěčem láska k dobrému vínu, krajům, kde se dobré víno pěstuje, k lidem v těchto krajích a časté a příjemné pobyty zde. K tomu vztah k dobrému jídlu, chuť občas něco uvařit, uspořádat párty. No a pokud to doplníme fajn lidmi okolo, spojíme s kulturou a uměním… je tady VINETY ART.

Iveta a Jaromír Procházkovi

VINETY ART je malá rodinná firmička, která je zatím malým dítětem, které jistě rádo poroste. Cílem a zaměřením není, jak by se mohlo zdát, pouze nabízet a prodávat víno. Smyslem je nabízet také další aktivity, jako jsou řízené degustace, catering, full servis pro firmy a další, a uvidíte jistě časem, jak se budeme vyvíjet.

Do našich řad jsme přibrali „mladou krev“, tedy lépe řečeno otec předal své žezlo dceři. Klára vystudovala Vysokou hotelovou školu v Praze a má velké zkušenosti nejen z oboru barmanského, ale i sommelierského. Zároveň se jako mladý člověk velmi dobře orientuje na sociálních sítích. Takže člověk na svém místě. Věříme, že i naše nyní ryze dámská společnost vám bude stále zprostředkovávat ty nejpříjemnější zážitky s vínem a kolem vína.

Jistě se shodneme, že víno, jídlo, umění a přátelství, partnerské a pracovní vztahy jsou zejména o emocích. A to je hlavní myšlenka našeho snažení. Chceme Vám postupně nabízet nejen dobré víno. Chceme Vám nabídnout mnohem více. Mimo běžných služeb chceme, aby Vám s námi bylo příjemně. Chceme, abyste například při degustaci vína poznali, že vše může být trochu jinak než jen definování analytik a pocitů. Chceme, abyste se na nás mohli spolehnout a bylo Vám s námi prostě dobře. A to i lidem, které k nám třeba přivedete anebo je v budoucnosti prostřednictvím nás obdarujete, což teprve připravujeme.

Víno, jídlo a vztahy jsou o emocích nebo další emoce vytvářejí. Myslíme, že o tom není pochyb. Ale potom je, dle našeho názoru, důležité ještě něco dalšího. Tím jsou vztahy v jakémsi trojúhelníku – dodavatel (chcete-li výrobce) – firma – zákazník. Pro nás je velmi důležité tento vztah posilovat a budovat pevné spojení. A v tomto řetězci nemůže ani jedna skupina bez druhé být. I my se o to snažíme, a proto se můžete vždy spolehnout na to, že vybíráme kvalitní výrobce, máme skvělé lidi okolo sebe, kteří mají tuto práci jako zábavu a velmi stojíme o férové vztahy se svými zákazníky.

Klára Procházková

Když to tedy závěrem shrneme, jde nám zejména o to, aby Vám s námi bylo dobře. A aby bylo Vám, Vašim kamarádům, partnerům či rodině dobře u nás při některé akci nebo třeba doma večer, když si otevřete lahev dobrého vína od nás.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Iveta, Klára a Jaromír Procházkovi

Ověření věku

Stránky obsahují výrobky, které mohou být prodávány pouze osobám starším 18 let.

Osobám mladším 18 let je zakázáno prodávat alkoholické nápoje.