0

Procházka vínem... s VINETY ART

Asi každý si položí otázku: Proč zrovna VINETY ART?

Tato firma vznikla jako dlouhodobý nápad, který ležel v hlavách zakladatelů, a jakýsi sen. Jako sen, který byl spíše zábavou než prací. Něco, co každý člověk má rád a říká si, že by bylo fajn se tím zabývat třeba někdy více. V tomto případě byla spouštěčem láska k dobrému vínu, krajům, kde se dobré víno pěstuje, k lidem v těchto krajích a časté a příjemné pobyty zde. K tomu vztah k dobrému jídlu, chuť občas něco uvařit, uspořádat párty. No a pokud to doplníme fajn lidmi okolo, spojíme s kulturou a uměním… je tady VINETY ART.

VINETY ART je malá rodinná firmička, která je zatím malým dítětem, které jistě rádo poroste. Cílem a zaměřením není, jak by se mohlo zdát, pouze nabízet a prodávat víno. Smyslem je nabízet také další aktivity, jako jsou řízené degustace, catering, full servis pro firmy a další, a uvidíte jistě časem, jak se budeme vyvíjet.

Jistě se shodneme, že víno, jídlo, umění a přátelství, partnerské a pracovní vztahy jsou zejména o emocích. A to je hlavní myšlenka našeho snažení. Chceme vám postupně nabízet nejen dobré víno. Chceme vám nabídnout mnohem více. Mimo běžných služeb chceme, aby vám s námi bylo příjemně. Chceme, abyste například při degustaci vína poznali, že vše může být trochu jinak než jen definování analytik a pocitů. Chceme, abyste se na nás mohli spolehnout a bylo vám s námi prostě dobře. A to i lidem, které k nám třeba přivedete anebo je v budoucnosti prostřednictvím nás obdarujete, což teprve připravujeme.

Iveta a Jaromír Procházkovi

Víno, jídlo a vztahy jsou o emocích nebo další emoce vytvářejí. Myslíme, že o tom není pochyb. Ale potom je, dle našeho názoru, důležité ještě něco dalšího. Tím jsou vztahy v jakémsi trojúhelníku – dodavatel (chcete-li výrobce) – firma – zákazník. Pro nás je velmi důležité tento vztah posilovat a budovat pevné spojení. A v tomto řetězci nemůže ani jedna skupina bez druhé být. I my se o to snažíme, a proto se můžete vždy spolehnout na to, že vybíráme kvalitní výrobce, máme skvělé lidi okolo sebe, kteří mají tuto práci jako zábavu a velmi stojíme o férové vztahy se svými zákazníky.

Když to tedy závěrem shrneme, jde nám zejména o to, aby vám s námi bylo dobře. A aby bylo vám, vašim kamarádům, partnerům či rodině dobře u nás při některé akci nebo třeba doma večer, když si otevřete lahev dobrého vína od nás.

Těšíme se na setkání s vámi!

Iveta a Jaromír Procházkovi