0

Plzeň miluje víno

Plzeň miluje víno

„tak trochu jiný festival“ firmy VINETY ART s.r.o.

„Současná situace v naší společnosti je velmi složitá a vypadá to, že se v nejbližší době lepšit nebude. Pořádat vinný festival v této době by jistě nebylo jednoduché. Nechceme novou tradici nastartovat s nejistotou, zda se hromadné akce povolí a i kdyby ano, zda vůbec dorazí nějací návštěvníci. Strach ze shromažďování je mezi lidmi znát již nyní. Propagace festivalu a jeho příprava ale stále běží. Jen jeho konání přesuneme, doufejme, do příznivější doby. Na jaro příštího roku.“


Chcete zažít festival s elegancí, klidem a opravdovou láskou k vínu? Není nic jednoduššího. Pokud nám to nastalá, nejistá, doba dovolí, sejdeme se na přesně takovém 27. března 2021 v industriálních prostorách plzeňské Papírny. Budete zde mít možnost ochutnat moravská, italská, portugalská, ale i třeba německá vína od známých vinařů a popovídat si o nich s nimi. Pokud budete mít chuť, můžete se zúčastnit soukromé degustace s jedním ze zahraničních vinařů a využít tak výjimečné příležitosti.

Celý festival bude přístupný pro veřejnost od 10:00 do 19:00. Vstupenky lze zakoupit na místě či na webu společnosti VINETY ART s.r.o. Chybět nebude ani občerstvení, které nám zajistí farmářský obchod u Lidušky, takže kvalitních dobrot bude dostatek. Kávu a další možné pochutiny zajistí kavárna Papírny Plzeň.

Společně dokážeme, že i když je Plzeň městem piva, jeho občané milují i víno! Skvělí vinaři, soukromé degustace a výborná nálada. To je tento festival.

Těšíme se, že z tohoto festivalu uděláme každoroční tradici a dáme možnost lidem ochutnat skvělá vína, a to co nejvíce zábavnou formou. Přijďte si na náš festival užít skvělou sobotu!

Kdy a kde?

přeloženo na
27. 3. 2021

10:00–19:00 hod.

Papírna Plzeň
Zahradní 173
326 00 Plzeň 2-Slovany


Společnost VINETY ART

VINETY ART

VINETY ART je malá rodinná firma, jejímž cílem není pouze nabízet a prodávat vína. Smyslem je nabízet také další aktivity.

Víno je především o emocích. A to je hlavní myšlenka našeho snažení. Chceme vám nabízet nejen dobré víno, ale i mnohem více – degustace, vinný catering, výlety za vínem a další. Mimo běžných služeb chceme, aby vám s námi bylo příjemně. Chceme, abyste například při degustaci vina poznali, že vše může být trochu jiné, než jen definování analytik.

Na jaře a na podzim pořádáme pravidelně s našimi partnerskými vinaři ochutnávky jejich vín spojené s velmi zajímavým povídáním nejen o víně. Přijďte mezi nás. Naučíme vás umění výběru dobrého vína a svými tipy možná pomůžeme i s uměním jeho konzumace. Vína prodáváme za ceny vinařů a držíme se zásady, že by nikdo neměl koupit víno, aniž by ho ochutnal.


Partneři akce

NFCtron a.s.

NFCtron

Vinařský fond

Vinařský fond


Buďte s námi v kontaktu

Aktuality a zajímavosti z dění okolo festivalu najdete také na sociálních sítích:

Facebook

Instagram

VINETY ART s.r.o.

(+420) 724 533 656
info@vinetyart.cz

Vitinka 28
337 01 Osek

Emailové novinky

Logo Spolehlivá firma